Original Thai Massage

Thai massageOriginální thajská masáž je po tisíce let prováděná v téměř nezměněné podobě. Od bolesti, ztuhlosti a napětí svalů a šlach napomáhá ulevit stlačováním akupresurních bodů na těle. Protahuje končetiny a páteř a napomáhá pohyblivosti kloubů. Tato masáž posílí také nervový systém. Odměnou Vám bude dokonalé duševní uvolnění a regenerace.

 

Thaiherbal Ball

Tato dlouhá thajská masáž Vás nejprve zbaví ztuhlosti a napětí svalů, šlach a kloubů. Vašemu tělu, obohacenému o navrácenou energii, pak bude za pomoci horkých bylinných sáčků zpevněna pokožka, posílen nervový systém a navozeno dlouhotrvající duševní uvolnění.

 

Aromaoil Massage

Orientální masáž celého těla za použití aromatických olejů - od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů - Vás dokonale uvolní, celkově ozdraví a zbaví únavy a bolesti.

 

Aromaherbal Ball

Nechte se omámit starodávnou léčebnou metodou spočívající v přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo a vůně bylinek postupně pronikne hluboko do svalů a následně je uvolní. Závěrečná aromatická masáž provoní Vaše tělo a důkladně ozdraví mysl.

 

Back MassageThai massage

Tato masáž je zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Spojením tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí napomáhá k uvolnění svalstva a Vašemu celkovému ozdravení. Horké bylinné balíčky jsou součástí této masáže a napomáhají hlubokému uvolnění.

 

Foot Massage

Jde o akupresurní masáž všech reflexních bodů na chodidlech. Teorie těchto reflexních masáží vychází z nauky o tělesných meridiá¬nech - energetických drahách - propojující chodidla se všemi tělesnými orgány. Navrácená energie zažene zbytečný strach a přinese hluboké uvolnění.

 

Relax Massage

Krátká relaxační masáž vás dokonale zbaví pocitu stresu a napětí v krajině hlavy, šíje a ramen. Celému tělu navrátí ztracenou sílu pomocí akupresurních technik, které podpoří hladký tok energie a zklidní vaši rozjitřenou mysl.

 

Head and Shoulders

Thai massageVelmi osvěžující masáž hlavy, ramen a krku, která uvolňuje bolesti hlavy, prokrví pokožku a nabije vás novou energií. Jako ostatní ajurvédské masáže se provádí s použitím oleje a velká pozornost je věnována svalovým úponům na krku. Jejich uvolnění přináší úlevu při problémech s krční páteří a působí jako prevence migrén.

 

Body  Scrub

Tato kúra odhalí mladistvý vzhled pokožky jemným drhnutím kůže originální thajskou rýží, kterou obsahuje speciální balzám určený pro tuto proceduru. Lehkým kroužením se po celém těle odstraňuje šupinatá vrstva kůže a zároveň je očištěná pokožka vyživována olejem z rýžových otrub. Hlavní složkou tohoto oleje je oryzanol, který má 10x více antioxidantů než vitamin E.

 

Body Treatment

Masáž prováděná pomocí unikátní kombinace olejů z mořských řas, která napomáhá detoxikaci celého organismu. Tělový zábal odstraňuje toxiny, jedovaté látky uložené mezi buňkami v lidském těle. Zpevňující maska aplikovaná společně se zábalem zanechává pocit lehkosti a zpevnění. Doplňkem ošetření je nanesení tělového krému.